Yhteystiedot

RS-Tarvike
c/o Pakkauspörssi Oy

Niittytie 25 B7
01300 Vantaa

Asiakaspalvelu ja tilaukset
Puh. 09 282 229

Email:

rs@rstarvike.fi




Noutomyymälä

Avoinna arkisin klo 7-16
Puh. 09 - 282 229
RS-tarvikkeen noutomyymälä ja toimisto sijaitsevat Vantaan Koivuhaassa


Niittytie 25 B, halli 7,  01300 Vantaa.

Kartta linkki tästä

Tervetuloa!

Yhteyshenkilöt / Contacts

Panu Tammivaara
Myyntipäällikkö
040 716 5950
Email: panu@rstarvike.fi

Jani Tunturi
Myyntiedustaja Snakeliner sukitustuotteiden tuotevastaava
050 412 4577
Email: jani@rstarvike.fi

Jarmo Periäinen
Myyntiedustaja  Jälleenmyyjät
0400 804 929
Email: jarmo@rstarvike.fi

Mika Lemberg
Myyntiedustaja  Jälleenmyyjät
050 4211 237
Email: mika.lemberg@rstarvike.fi

Toni Myllylä
Myyntiedustaja FSI palokatkotuotteiden tuotevastaava
045 7877 1897
Email: toni@rstarvike.fi


Katja Junninen
Office Manager
puh. 09 - 282 229
Email: rs@rstarvike.fi

Mika Lahti
CEO
040 548 6263
Email: mika.lahti@rstarvike.fi


Varasto,  Warehouse
email: varasto@pakkausporssi.fi