Yhteystiedot

Tiedote 16.3.2020

RS-Tarvikkeelta hankit työmaille laadukkaat suojaustuotteet. Nyt haluamme suojata myös asiakkaitamme, joten pidättäydymme asiakaskäynneistä toistaiseksi.

  • Noutomyymälä palvelee normaalisti.
  • Tarvittaessa voimme nostaa etukäteen tilaamanne tuotteet noutoalueelle
    ja halutessanne voitte asioida meillä ilman
    suoraa kontaktia.
  • Myyjämme tavoitat normaaliin tapaan
    puhelimitse ja sähköpostilla.

Panu Tammivaara
Myyntijohtaja / Sales Manager
040 716 5950
panu@rstarvike.fi

Jani Tunturi
Myyntiedustaja, SNAKELINER-sukitustuotteiden tuotevastaava
050 412 4577
jani@rstarvike.fi

Tommi Lindström
Myyntiedustaja, suojaus- ja sukitustuotteet
050 449 9627
tommi@rstarvike.fi

Markku Kämäräinen
Myyntiedustaja, suojaus- ja palokatkotuotteet

050 401 0223
markku@rstarvike.fi

Noutomyymälä
Noutomyymälä ja toimisto sijaitsevat Vantaan Koivuhaassa

Niittyvillankuja 3, 01510 Vantaa
Avoinna arkisin klo 7-16
+358 9 282 229
varasto@pakkausporssi.fi

Asiakaspalvelu ja tilaukset
+358 9 282 229
rs@rstarvike.fi

Siru Lind
Myyntipäällikkö, jälleenmyyjät
050 325 9835
siru@rstarvike.fi

Jarmo Periäinen
Myyntiedustaja, jälleenmyyjät
040 080 4929
jarmo@rstarvike.fi

Katja Junninen
Office Manager
+358 9 282 229
rs@rstarvike.fi

Mika Lahti
CEO
040 548 6263
mika.lahti@rstarvike.fi

Laskutusosoitteemme

Verkkolaskutusosoite
003717386413
003721291126 tai DABAFIHH (välittäjä Maventa)

Sähköpostitse
osto@pakkausporssi.fi

Postitse
Pakkauspörssi Oy
Niittyvillankuja 3
01510 Vantaa

Palokatkot

www.maxpyro.fi